Luister radio: Ons Eiland, Altijd Dichtbij of kijk live TV

KCE neemt afscheid van Roger Unger

Na tien zeer actieve jaren meent de heer Roger Unger er goed aan te doen om te stoppen als docent van de KCE. Hoewel ze hem zeer zullen missen, kunnen ze zijn beslissing begrijpen en respecteren.

Hij heeft een enorme hoeveelheid kennis (in de meest ruime zin) en inzicht weten over te dragen met betrekking tot kunst en cultuur aan vele cursisten. Op grootse en boeiende wijze wist hij verbanden te leggen tussen kunst, cultuur en de samenleving. Bovendien was hij een boeiend verteller.

Vanwege dit vertrek zal de heer Unger een 'afscheidscollege' geven voor cursisten en oud-cursisten op woensdag 14 mei 2008 in de 'Vroonlande' te Dirksland. Deze middag begint om 15:00 uur. Vanaf 16:30 uur is er gelegenheid om hem persoonlijk te groeten onder het genot van een drankje en een hapje. Belangstellenden zijn dan hartelijk welkom. Bel of mail even als u komt, naar het secretariaat KCE: phofsdebruijne@hetnet.nl of 0187-601048.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.