Luister radio: Ons Eiland, Altijd Dichtbij of kijk live TV

KNRM schiet vaartuigen in problemen te hulp

logoknrmZaterdag 11 juli 2009 om 15:55 uur werd de bemanning van de reddingboot Prinses Margriet van KNRM station Stellendam buiten, door het Kustwacht Centrum gealarmeerd voor een boot met motorproblemen in het Slijkgat. Het zou bij de Kwade Hoek aan de grond zitten.

Er werd uitgevaren, en bij de SG 10 kwam de reddingboot het scheepje tegen. Het was over de zandbank gedreven en lag niet meer vast. Er werden twee opstappers overgezet die een sleepverbinding maakten. Het kajuitjacht, de Waterman van 13 meter lengte met zes personen aan boord, werd meegenomen naar Stellendam en daar in de buitenhaven afgemeerd.

Zondag 12 juli 2009 om 21:00 uur werd de bemanning van de Baron van Lynden van KNRM station Ouddorp binnen, door het Kustwacht Centrum gealarmeerd voor een vaartuig aan de grond. Het leek volgens nadere informatie te gaan om een kajuitjacht, wat tussen de Archipel en de Stampersplaat vast zou zitten. Ter plaatse gekomen werd het kajuitjacht Speedy, van 7,5 meter lengte met twee personen aan boord, aangetroffen. Een van de zeilen zat vast en de motor vertoonde kuren. Het scheepje werd op sleep genomen en naar de haven van Scharendijke gebracht.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.