Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Diefstallen bij havens Herkingen

logopolitieIn de nacht van 17 op 18 september 2010 is de RHIB van de WSV Herkingen ontvreemd uit de haven. Na afloop van de verenigingswedstrijd, op zaterdag 18 september 2010 is hij door de wedstrijdleiding teruggevonden. De boot was gecamoufleerd met gras en hooi 'koud' gelegd tegen de dijk achter de Marina jachthaven. Op sleep is hij teruggebracht naar de vereniginghaven.

Na ontdaan te zijn van de camouflage en een goede schoonmaak beurt is hij veilig gesteld. In diezelfde nacht is een trailer ontvreemd van de Marina jachthaven. In de nacht van 10 op 11 oktober 2010 is vanaf de Marina jachthaven de RHIB ontvreemd, ditmaal met trailer. Van de dader(s) en boot ontbreekt ieder spoor.

Eind oktober las een oplettende ligplaatshouder van de Marina dat op Speurders de gestolen rubberboot daar te koop werd aangeboden. Na inschakeling van de politie werd bij een inwoner uit Oud-Beijerland de RHIB aangetroffen. Tevens had de man een aantal buitenboordmotoren en een kleinere rubberboot in zijn bezit welke vermoedelijk niet zijn rechtmatig eigendom zijn. De politie onderzoekt de zaak verder.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.