Doodgeschoten ree gevonden in een weiland
Donderdag 25 september 2014
Dinsdag 22 september 2014 is rond het middaguur een dode reegeit aangetroffen in een weiland aan de Maanezeesegorsdijk in Melissant. Vermoedelijk zoogde de ree nog twee jonge reekalfjes die nog levend in de omgeving werden aangetroffen.
De melder trof de reekalfjes van ongeveer vier maanden oud ontredderd aan op een dam bij een maïsveld en vond even later de dode reegeit. Dit dier bleek in de buik geschoten te zijn en vermoedelijk heeft het nog een tijd geleefd en geleden voordat het uiteindelijk stierf.
Heeft u informatie?
De politie is een onderzoek gestart. Heeft u informatie over deze vorm van wildstroperij, neemt u dan contact op met district de Eilanden op 0900-8844 of anoniem via telefoonnummer 0800-7000.
📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.