Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Feest bij echtpaar Wagemans-Vervloet

Feest bij echtpaar Wagemans-Vervloet - FlakkeeNieuws Goeree-Overflakkee

Wethouder Heintjes heeft vrijdag 15 juni 2012 een bezoek gebracht aan de familie Wagemans in Achthuizen om hen te feliciteren met hun 50-jarige huwelijk. De heer Wagemans is geboren in Achthuizen en mevrouw Wagemans in Zuidzijde. Sinds hun huwelijk, nu 50 jaar geleden, wonen ze in Achthuizen.

Het huis is goed te herkennen want de tuin staat vol kabouters. Dit is de grote hobby van meneer Wagemans. Mevrouw Wagemans heeft ook een opvallende hobby want zij verzamelt namelijk vingerhoedjes.

De heer Wagemans is als 14-jarige begonnen in de landbouw, maar al heel snel is hij in de civiele bouw gaan werken. Hij heeft o.a. gewerkt aan de oeververbindingen van het eiland zoals de Haringvlietbrug en Haringvlietdam. Mevrouw Wagemans heeft in de bloemen en bollen gewerkt en heeft altijd de zorg van de familie op zich genomen.

Op vrijdagmiddag 15 juni vierden zij in het bijzijn van familie, vrienden en buren deze bijzondere dag in Sommelsdijk.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.