KNRM Ouddorp redt kitesurfer
Dinsdag 30 oktober 2012
Op zaterdagmiddag 27 oktober 2012 ontving KNRM station Ouddorp een melding van het Kustwachtcentrum. Een kitesurfer was, ter hoogte van strandpaviljoen 't Gorsje, in de problemen geraakt. De bemanning is met de reddingboot Baron van Lynden uitgevaren om naar de door de vuurtoren van Ouddorp opgegeven positie te varen.
Daar trof de bemanning de kitesurfer aan. De man verkeerde in moeilijkheden en kon niet meer op eigen kracht terug naar de wal komen. Ook een bevriende kitesurfer, die had geprobeerd de man te helpen, was in de problemen gekomen. Beide surfers en hun materiaal zijn door de bemanning van de Baron van Lynden naar het strand gebracht.
Wilt u de KNRM steunen met uw donatie? Bezoek www.knrm.nl of stuur een mail direct naar de stations op Goeree-Overflakkee pr@stellendam.knrm.nl.
📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.