Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

KNRM trekt Bleu Nile vlot

logoknrmVrijdag 6 augustus 2010 om 11:42 uur werd de schipper van de reddingboot Neeltje Struijs gebeld door de eigenaar van het jacht Bleu Nile van 8 meter lengte en met twee personen aan boord, dat zijn jacht aan de grond zat bij het Quackgors op het Haringvliet, in de omgeving van Hellevoetsluis.

De man was ten anker gegaan om daar de nacht door te brengen, maar in de nacht was de wind gedraaid waardoor het jacht was vastgelopen. Het Kustwacht Centrum werd gebeld met het verzoek om de bemanning te alarmeren. Deze zijn met de reddingboot Neeltje Struijs naar het jacht gevaren en hebben een sleepverbinding gemaakt. Het jacht werd vlot getrokken en kon na inspectie op eigen kracht haar weg vervolgen. De reddingboot kon hierna terug naar station. 

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.