KNRM vaart voor kitesurfer
Vrijdag 26 maart 2010
Donderdag 25 maart 2010 om 15:45 uur werd de bemanning van de Baron van Lynden van KNRM station Ouddorp buiten, door het Kustwacht Centrum gealarmeerd voor een kitesurfer in problemen aan de buitenzijde van de Brouwersdam.
Met de reddingboot Baron van Lynden werd ter plaatse gegaan. Onderweg naar de kitesurfer, kwam de melding van de Kustwachtpost Ouddorp dat de persoon al aan wal was maar dat alleen het kitezeil nog in het water lag. Het zeil werd door de bemanning van de reddingboot geborgen en afgeleverd bij de eigenaar. Na de gegevens te hebben opgenomen, werden deze doorgegeven aan de Kustwachtpost Ouddorp en het Kustwacht Centrum, waarna de Baron van Lynden terug keerde naar station.
📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.