Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Multi disciplinaire oefening KNRM

logoknrmOp zaterdag 1 oktober 2011 organiseert de KNRM station Stellendam een grote multi disciplinaire oefening op het Haringvliet.

Aan deze oefening zullen deelnemen:
De stations Stellendam, Ouddorp en Dordrecht van de KNRM,
De Reddingsbrigade Hellevoetsluis,
Veiligheidsregio Rijnmond (brandweer Rockanje en GHOR Hellevoetsluis),
De Zeehavenpolitie regio Rotterdam Rijnmond,
Het Korps Landelijke Politie Diensten en
De Kustwacht

De oefening begint om 10:00 uur en zal eindigen rond 12:30 uur. Startlocatie: Veerhaven ter hoogte van de Centrale Post Hellevoetse ReddingsBrigade (HRB), Kanaalweg Oostzijde 8 in Hellevoetsluis. Het doel van de oefening is kennis maken, ervaring opdoen met en afstemmen van elkanders procedures en werkwijzen.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.