Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

OBS de Westhoek wint wedstrijd Goereese Wielerweken

OBS de Westhoek wint wedstrijd Goereese Wielerweken - FlakkeeNieuws Goeree-Overflakkee

De gemeente Goedereede organiseerde een ontwerpwedstrijd naar aanleiding van de Goereese Wielerweken die plaatsvonden van 1 mei tot en met 10 juli 2010. De deelnemers van deze wedstrijd waren de groepen 5 en 6 van de basisscholen in de gemeente Goedereede. De opdracht was het beschilderen van een dranghekdoek met het thema: 'Heel Goedereede Fietst!' Iedere groep maakte gezamenlijk een origineel ontwerp van een dranghekdoek voor de Goereese Wielerweken.

De groep met het meest originele ontwerp won de wedstrijd. De beschilderde doeken werden gebruikt tijdens de Goereese Wielerweken om de verschillende evenementen aan te kleden.

Een wedstrijd is geen wedstrijd zonder winnaar. Groep 5 van OBS De Westhoek maakte het meest originele ontwerp en won de wedstrijd. Alle leerlingen van groep 5 ontvingen op 28 juni van wethouder Feller een bidon met het logo van de Goereese Wielerweken en een sleutelhanger van de Tour de France.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.