Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Politie treedt op bij straatrace en snelheidsovertreding

logopolitieOp zondag 10 juni 2012 omstreeks 02:30 uur kwamen er bij de politie klachten binnen over een straatrace aan de Brouwersdam in Ouddorp. De politie heeft daar een groep van ongeveer 60 auto's waargenomen. Ter zake van diverse verkeersovertredingen kregen 20 personen van die groep een proces-verbaal.

Bij een lasercontrole op zondag 10 juni omstreeks 12:30 uur op de secundaire rijbaan van de Brouwersdam te Ouddorp kregen 3 bestuurders een proces-verbaal ter zake overtreding van de maximum snelheid. Gemeten snelheden 96, 105 en 150 kilometer per uur op een plaats waar 60 kilometer per uur is toegestaan. Van de bestuurder die 150 kilometer per uur reed werd het rijbewijs gelijk ingenomen.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.