Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Rommelmarktspullen gezocht

Radio Goeree Lokaal houdt zaterdag 26 juni 2010 al weer voor de dertiende keer haar jaarlijkse rommelmarkt. Van 's morgens 09:00 uur tot 's middags 15:00 uur is een gedeelte van het parkeerterrein Dorpstienden ingeruimd voor de rommelmarkt van RGL.

Voor deze rommelmarkt is de lokale omroep van de gemeente goedereede opzoek naar tweedehands spullen. Als u nog wat spullen op zolder heeft staan en u wilt er vanaf, neem dan contact op met de rommelmarkt commissie, dhr. A. van der Linde (0187-682620) of Hans van Splunder (0187-682830), liefst tussen 19:00 en 21:00 uur. De spullen worden dan bij u thuis opgehaald.

Door uw medewerking aan deze rommelmarkt zorgt u ervoor dat Radio Goeree Lokaal 24 uur per dag radio kan maken, via FM 105.6 en op de kabel via 105.9 Mhz.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.