Twee reddingboten naar een surfer
Maandag 3 mei 2010
Zondag 2 mei 2010 om 18:10 uur werd de bemanning van de Baron van Lynden van KNRM station Ouddorp buiten, en de reddingboot Antoinette van station Stellendam, door het Kustwacht Centrum gealarmeerd voor een surfer in de problemen aan de buitenzijde van de Brouwersdam.
Ook de reddingsbrigade van Ouddorp was hiervoor gealarmeerd. Met de reddingboot Baron van Lynden werd ter plaatse gegaan, bij windkracht Noordoost 6, in de richting van de Spuisluis, terwijl de reddingboot Antoinette vanuit Stellendam richting Ooster ging. De reddingsbrigade van Ouddorp (O.R.B.) was met een auto aanwezig op het strand, samen met de politie van Zeeland. De politie en de reddingsbrigade waren net aanwezig bij de melder toen het bericht kwam dat de surfer al aan de wal was en in goede gezondheid verkeerde. Na gegevens te hebben opgenomen konden de reddingboten weer terug keren naar de stations.
📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.