Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Verhuizing geldautomaat Den Bommel

Op maandag 1 november 2010 wordt de geldautomaat in Den Bommel verplaatst van de particuliere woning aan de Molendijk 88 naar Verenigingsgebouw De Bommelstee aan de Schaapsweg 34. De voorzieningen in Den Bommel worden bij elkaar gebracht in De Bommelstee op initiatief van een aantal partijen waaronder Gemeente Oostflakkee. Deze dag zal de geldautomaat vanaf 08:00 uur buiten gebruik zijn. Er kan gedurende deze dag niet worden gepind in Den Bommel.

De pinautomaat kunt u vanaf 2 november 2010 vinden bij verenigingsgebouw De Bommelstee. Hier kunt u ook gebruik maken van de brievenbus voor uw betaalopdrachten en het chipknipoplaadpunt.
Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.