Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Ziekenhuis ontvangt cheque voor videokamer

Ziekenhuis ontvangt cheque voor videokamer - FlakkeeNieuws Goeree-Overflakkee

Donderdag 10 november 2011 ontving dr. P.C. van der Velden, medisch lid Raad van Bestuur van Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis, uit handen van dr. P.J. Helmsing, voorzitter van de vrienden van ziekenhuis Dirksland, een cheque ter waarde van € 20.000,- voor de videokamer.

Het was de tweede cheque van € 20.000,- die het ziekenhuis ontving van de vrienden van ziekenhuis Dirksland voor de videokamer en daarmee is deze faciliteit volledig gesponsord door de vrienden van het ziekenhuis.

De videokamer is erg waardevol voor het ziekenhuis, omdat hiermee snel en makkelijk contact gelegd wordt met artsen in andere ziekenhuizen over specifieke patiëntproblemen zonder dat kostbare reistijd verloren gaat. Met name de specialismen oncologie en chirurgie maken veelvuldig gebruik van deze moderne techniek en zien de voordelen van het contact op afstand in met beeld en geluid in. Het ziekenhuis is de vrienden van het ziekenhuis Dirksland en de sponsors die de videokamer mogelijk hebben gemaakt dankbaar voor hun gulle giften.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.