Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Bedrijfsinbraken in Dirksland en Oude-Tonge

logopolitieDe politie op Goeree-Overflakkee vraagt uw aandacht voor enkele bedrijfsinbraken op bedrijfsterreinen in Dirksland en Oude-Tonge in oktober 2010. In alle gevallen zijn de dader(s) grof te werk gegaan door daken en muren open te breken. Volgens een politiewoordvoerder is in één van de gevallen een witte Volkswagen Transporter (T5) met dubbele cabine met drie mannen gezien.

De politie vraagt een ieder dringend om gelijk 112 te bellen indien er in de nachtelijke uren bijzonderheden plaatsvinden op bedrijfsterreinen.

Ondernemers worden opgeroepen mogelijke hulpmiddelen zoals ladders en steigermateriaal niet buiten te laten liggen. Gemeenten hebben de mogelijkheid om middels de experimentenwet Bedrijven Investeringszone (wet BIZ) ook terughoudende ondernemers te dwingen te investeren. Nu is het vaak zo dat ondernemers (gratis) meeliften op de beveiliging die andere ondernemers hebben betaald.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.