Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Het was goed toeven op Goeree-Overflakkee

Het was goed toeven op Goeree-Overflakkee - FlakkeeNieuws Goeree-Overflakkee

Zondag 3 april 2016 was een heerlijke dag op Goeree-Overflakkee. Er werden temperaturen van bijna 20 graden gemeten. En dit bleef niet onopgemerkt. Veel mensen trokken er op uit om te genieten van het warme weer. Het was de eerste officiële warme dag van 2016.

Van de kop tot de staart van het eiland was het druk. In het gebied bij de Galathese haven was het volgens Weerplaza het warmst, rond de 20 graden. Ouddorp moest het met een paar graadjes minder doen. Maar desalniettemin was het zowel op de Brouwersdam als bij de Galathese haven goed toeven.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.