Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Politie waarschuwt voor babbeltruc

logopolitieVrijdagavond 8 juli 2011 werd een 85-jarige vrouw uit Goedereede het slachtoffer van een babbeltruc. Omstreeks 21:15 uur werd er bij de bewoonster aangebeld door 2 vermoedelijk Turkse meisjes. Zij vertelden aan het slachtoffer dat zij binnenkort in de buurt kwamen wonen en graag de woning eens zouden zien. De meiden werden binnen gelaten en bij het verlaten van de woning mistte de bewoonster 350 euro aan contant geld en voor 3.000 euro aan sieraden.

Signalement van de meisjes
Beiden Turks uitziend

Het oudste meisje was circa 18 jaar en zo'n 1.70 m
Zwart haar tot op haar schouders
Ze droeg een gouden halsketting met brede schakels.

Het jongste meisje is ongeveer 16 jaar en circa 1.65 m.
Ook zij heeft zwart haar tot op haar schouders.
De meisjes deden zich voor als zussen, maar lijken niet op elkaar

Mocht u ook door deze meiden zijn benaderd of informatie hebben over hen, neem dan contact op met de politie Goeree-Overflakkee via telefoonnummer 0900-8844.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.