Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Prinses Margriet vaart voor surfer

logoknrmZondag 3 mei 2009 werd de bemanning van de reddingboot Prinses Margriet om 15:56 uur door het Kustwacht Centrum gealarmeerd voor een surfer in problemen bij de Slufter op de Maasvlakte. 

Er werd uitgevaren en na ongeveer 10 minuten was de reddingboot ter plaatse. De surfer en zijn materiaal werden aan boord genomen. De surfer was in goede gezondheid, er werd besloten de man op het strand van de Slufter af te zetten. Er werd nog geprobeerd om wat gegevens op te nemen, maar de man kwam uit Portugal en sprak niet of nauwelijks Engels.
Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.