Luister radio: Archipel in de ochtend of kijk live TV

Rapid Responders op Goeree-Overflakkee

Foto behorende bij Rapid Responders op Goeree-Overflakkee
Foto behorende bij Rapid Responders op Goeree-Overflakkee

Misschien heeft u ze al zien rijden, kleine ambulances om het zo te beschrijven. Het zijn de Rapid Responders van de Ambulance Rotterdam Rijnmond. In een Rapid Responder rijdt één verpleegkundige. In het voertuig bevindt zich bijna alles wat een gewone ambulance ook heeft. Rapid Responders kunnen echter geen patiënten vervoeren.

Een Rapid Responder wordt door de meldkamer vóór de ambulance uit gestuurd. Vaak is het niet nodig dat een patiënt naar het ziekenhuis moet worden vervoert. Is dit wel nodig dan wordt de ambulance (later) opgeroepen.

In totaal staan er twee Rapid Responders op Goeree-Overflakkee. Eén is gestationeerd in Goedereede en één in Oude-Tonge. Met de Rapid Responders moeten de aanrijtijden van de ambulancezorg verbetert worden.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.