Vrijwilligers Oranjevereniging NIeuwe-Tonge gezocht
Woensdag 8 december 2010
Ring van Oranje, de Oranjevereniging uit Nieuwe-Tonge, is met spoed op zoek naar vrijwilligers die hen willen helpen met de organisatie van en tijdens de activiteiten op Koninginnedag 2011.
Het bestuur van de Oranjevereniging wil graag meer betrokkenheid van haar leden en inwoners van Nieuwe-Tonge zodat ze ook in 2011 een gevarieerd programma kan aanbieden en de viering van Koninginnedag de aandacht krijgt die het verdient.
Het bestuur is op zoek naar mensen die een avond contributie willen ophalen, of in een kleine groep een activiteit willen voorbereiden, of meehelpen met het opbouwen en afbreken van de kramen. Kortom overzichtelijke activiteiten die niet al te veel tijd in beslag nemen.
Voor meer informatie of aanmelden kunt u contact opnemen met:
Denis Steijn 0623-123785
Ewout Horselenberg 0619-381041
E-mail: Ringvanoranje@royal.net
U kunt ons volgen op twitter: @Ringvanoranje
📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.