KNRM trekt de Witte Draak vlot
Woensdag 23 september 2009
Dinsdag 22 september 2009 om 15:50 uur werd de bemanning van reddingboot de Griend, van KNRM station Ouddorp binnen, door het Kustwacht Centrum gealarmeerd voor een jacht aan de grond. Dit lag, volgens de Kustwachtpost Ouddorp, in de omgeving van de boei SP 30 in het Grevelingenmeer.
Aangekomen bij het jacht, de Witte Draak van elf meter lengte met vijf personen aan boord, werd een sleepverbinding gemaakt en het schip los getrokken. De mensen op het jacht waren samen met een collega jacht aan het zeilen, en het was door een navigatiefout op het droge gevaren. De opvarenden van het andere jacht hadden de alarmering gemaakt via de Kustwachtpost Ouddorp. Na inspectie van het vastgelopen jacht kon dit op eigen kracht haar weg vervolgen.
📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.