Terug naar agenda overzicht...
Historische wandeling door Dirksland
zaterdag 23-08-2025 13:30 uur
Op zaterdag 23 augustus 2025 kunnen belangstellenden deelnemen aan een historische dorpswandeling in Dirksland. De wandeling begint om 13:30 uur in de dorpskerk aan de Ring, waar een inleiding wordt gegeven over de geschiedenis van Dirksland en de architectuur van de kerk. Vervolgens wordt er een route door het dorp gelopen langs diverse historische locaties, waaronder het weeshuis, de hoefstal, de haven, de Joodse begraafplaats, de trambrug en het voormalige ziekenhuis.
De wandeling duurt ongeveer anderhalf uur en is bedoeld om inzicht te geven in de geschiedenis van het dorp. Na afloop is er gelegenheid om koffie te drinken in de Oude Bieb. De deelname is gratis en wordt begeleid door gidsen Peter Keuker en Kees van Rixoort.
De laatste dorpswandeling van 2025 in Dirksland vindt plaats op zaterdag 20 september. De start is eveneens om 13:30 uur in de dorpskerk.