Terug naar agenda overzicht...
Spaans lenteconcert in Podium Battenoord 13
zaterdag 24-05-2025 20:00 uur
Op zaterdagavond 24 mei 2025 gaan zangeres Monica Coronado (Barcelona) en gipsy flamencogitarist Manito een muzikale ode brengen aan de lente met het programma 'Concierto de Primavera' in Podium Battenoord 13 te Nieuwe-Tonge.
Met haar charisma krijgt Monica het publiek snel op het puntje van de stoel. Met haar heldere stem zingt zij zowel traditionele liederen als eigen stukken. Hartstocht, weemoed en 'la vida' zijn veelal bezongen onderwerpen. Tijdens het concert worden de nummers in het Nederlands toegelicht. Het soms onnavolgbare gitaarwerk van Manito is intuïtief en rijk aan diverse stijlen en invloeden. Met zijn gipsyspel stimuleert hij Monica om het onderste uit de kan te halen. Hij is vernoemd naar de gitaarlegende 'Manitas de Plata' (1921-2014), de voorvader van de Gipsy Kings.
Dit optreden is een must see voor flamencoliefhebbers. Ervaar de betoverende passie van Monica Coronado & Manito, waar stem en gitaar samenkomen in een vurige Spaanse muziekbeleving.
De aanvang is 20:00 uur, entree €15,-. Het adres is Battenoord 13, 3244 LB in Nieuwe-Tonge. Meer info op de website: battenoord13.nl.