Luister radio: Archipel bij nacht of kijk live TV

Terug naar agenda overzicht...

Week voor elkaar: vrijdagmiddagborrel met Heleen van Royen

vrijdag 07-11-2025 23:59 uur

Op vrijdag 14 november 2025 sluit Stichting ZIJN de Week voor Elkaar af met een vrijdagmiddagbijeenkomst op de Beroepscampus in Middelharnis. De bijeenkomst duurt van 16:00 tot 19:00 uur en is bedoeld voor iedereen die wil terugblikken op de activiteiten van de week, anderen wil ontmoeten of ervaringen wil delen.

Tussen 17:00 en 18:00 uur is schrijfster en filmmaakster Heleen van Royen te gast. Zij spreekt over het belang van zelfzorg, veerkracht en verbinding. Ook deelt ze persoonlijke ervaringen rondom de zorg voor haar moeder.

De Week voor Elkaar wordt gehouden van 10 tot en met 14 november 2025 op Goeree-Overflakkee en is een initiatief van Stichting ZIJN. De week staat in het teken van verbinding tussen inwoners, organisaties en generaties. Aan het programma werken ook De Goede Nieuwe Tijd, gemeente Goeree-Overflakkee, de beroepscampus, Kwadraad, het Centrum voor Jeugd en Gezin, Bibliotheek Zuid-Hollandse Delta, fysiotherapeuten en Samen Dementievriendelijk mee.

De toegang tot de bijeenkomst is gratis. Aanmelden voor de vrijdagmiddagborrel kan tot 7 november 2025 via de website