Luister radio: Ons Eiland, Altijd Dichtbij of kijk live TV

Welkom-Dienst Doopsgezinde Gemeente Ouddorp

U bekijkt nu een bericht uit het archief van FlakkeeNieuws van 2007 en ouder.

Zondag 17 juni 2007 is er weer een Welkom-Dienst in de Doopsgezinde Gemeente te Ouddorp. Een Welkom-Dienst is een dienst waarin wat meer het accent ligt op zang en muziek. Deze keer zal het Gospelkoor van de Doopsgezinde Gemeente enkele mooie liederen zingen, waaronder een Gebed voor de vervulling met de Heilige Geest, een lied van verootmoediging, en een bede om eenheid.

Zoals altijd is het Koperensemble weer aanwezig om de gemeentezang te begeleiden en zal Jan Teeuw op zijn bekende wijze het orgel laten klinken. Voorganger in deze dienst is Dominee. J. Smink. De Welkomdienst begint om 18:30 uur. Iedereen is van harte Welkom.

We zien dat je waarschijnlijk software gebruikt die onze reclamebanners ontregelt. Dat vinden we jammer, de enige inkomsten die FlakkeeNieuws heeft zijn namelijk de inkomsten van reclame. Hiervan betalen we o.a. de kosten van de server waarop deze website staat en waardoor je dus het nieuws kan lezen wat je nu wilt lezen. Help ons door FlakkeeNieuws.nl te whitelisten in je adblocker en dus een uitzondering te maken voor deze website. Hartelijk dank!

Terug naar homepagina