10.000 euro voor opzetten zeehonden opvang
Woensdag 20 augustus 2014
Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goeree-Overflakkee heeft besloten een bedrag beschikbaar te stellen van 10.000 euro exclusief BTW voor het inhuren van een externe procesbegeleider die gaat helpen bij stichting A Seal Zeezoogdierenzorg in Stellendam.
De gemeente vindt dat het zeehondencentrum een positieve impuls geeft aan de levendigheid van Stellendam, de havens en Goeree-Overflakkee in het algemeen. Stichting A Seal Stellendam zal de procesbegeleiding inkopen bij Feller Consultancy in Goedereede, beter bekend als Peter Feller, oud-wethouder van de voormalige gemeente Goedereede. Voor oktober 2014 moet hij er voor zorgen dat de organisatie professioneel op poten staat.
📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.