Een flitsende start van het schooljaar

Dinsdag 23 en woensdag 24 augustus 2016 zullen de brugklassers op het Edudelta College bijzonder beginnen met hun schoolloopbaan. Geen lessen Wiskunde of Nederlands, maar skiën en snowboarden in Rucphen.
Geen lesrooster, maar een indeling in workshops naar keuze. Zo kunnen ze hun eigen kleding ontwerpen onder leiding van een costumière, koken en bakken met een echte kok/bakker, lekker bewegen in een sportparcours en muziek maken met een heuse D.J. en een gitarist uit een band.
Alle leerlingen krijgen hun eerste ‘Kanjertraining' van hun eigen mentor met vertrouwensoefeningen, samenwerkingsoefeningen, gesprekken en rollenspelen. Er is een puzzeltocht rondom de twee schoolgebouwen, waarin ze de omgeving en de school met alle afdelingen leren kennen. De dagen worden afgesloten met een groots warm en koud buffet. De ijscokar 'De oude snoepert' zal het toetje verzorgen.
Zo kunnen de kinderen vol vertrouwen en met veel plezier het nieuwe schooljaar starten.
Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten! Mail naar redactie@omroeparchipel.nl, bel naar 0187-682630 of stuur een WhatsAppje naar 0187-609512.
Zaterdag 20 augustus 2016