Inbreker slapend achter het stuur
Een 20-jarige man uit Dirksland is vrijdag 28 augustus 2015 in Breda aangehouden op verdenking van rijden onder invloed en het voorhanden hebben van inbrekerswerktuig.
Rond 23:15 uur zagen agenten een auto dwars over de Graaf Engelbertlaan in Breda staan. Achter het stuur zat een slapende man terwijl de motor nog draaide. Agenten hadden het vermoeden dat de man onder invloed van drugs was en maakten hem wakker.
Op de achterbank van de auto zagen de agenten diverse inbrekerswerktuig liggen waaronder een hakbijl, betonschaar en een koevoet. De verdachte werd aangehouden en is ingesloten in een politiecel voor verder onderzoek. Op het bureau weigerde hij mee te werken aan een bloedproef.
Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten! Mail naar redactie@omroeparchipel.nl, bel naar 0187-682630 of stuur een WhatsAppje naar 0187-609512.
Zaterdag 29 augustus 2015