Runderen nemen kijkje op strandje van Den Bommel

Een groep runderen is zaterdag 23 augustus 2025 rond 11:30 uur ontsnapt uit een weiland, nadat ze een hek omver hadden gelopen. De dieren trokken richting het water en belandden uiteindelijk zelfs op het strandje van Den Bommel. Bezoekers keken verrast toe hoe de dieren daar rondliepen.
De politie kwam ter plaatse om de situatie in goede banen te leiden. Er raakten geen dieren gewond. In de loop van de dag is het hek gerepareerd en zijn de runderen teruggebracht naar het weiland.
Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten! Mail naar redactie@omroeparchipel.nl, bel naar 0187-682630 of stuur een WhatsAppje naar 0187-609512.
Zaterdag 23 augustus 2025