Vrachtwagen bungelt 35 meter boven afgrond

Transportbedrijf Oost uit Ouddorp plaatste 9 december 2016 wel een heel bijzondere video op hun Facebookpagina. Een van hun vrachtwagens bungelde urenlang boven een 35 meter diepe afgrond van de vuilstortplaats in Vlissingen.
De chauffeur van de vrachtwagen reed in de ochtend omstreeks 08:00 uur net iets te ver achteruit tijdens het lossen van vuilnis. De achterwielen kwamen over de rand van de stortplaats en de truck gleed langzaam de afgrond in. Bij de voorwielen kwam de vrachtwagen tot stilstand. De chauffeur kon zich gelukkig in veiligheid brengen.
Nadat enkele uren later de laadklep kon worden geopend stortte een groot gedeelte vuilnis naar beneden waardoor de vrachtwagen stabiel kwam te hangen en door een bergingsvoertuig los kon worden getrokken.
Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten! Mail naar redactie@omroeparchipel.nl, bel naar 0187-682630 of stuur een WhatsAppje naar 0187-609512.
Woensdag 14 december 2016