VRR-kazerne Goedereede officieel geopend
Zaterdag 22 maart 2014
Vrijdagmiddag 21 maart 2014 verrichtten burgemeester Ada Grootenboer-Dubbelman en algemeen directeur van de VRR Arjen Littooij de officiële opening van de VRR-kazerne aan de Provinciale weg - Vissersweg in Goedereede. De kazerne biedt onderdak aan zowel de brandweer als de ambulance.
De kazerne heeft een totale oppervlakte van 450 m2. In het gebouw is ruimte voor drie brandweervoertuigen en een ambulance. Daarnaast zijn er twee flexplekken gerealiseerd, is er een geconditioneerde opslag voor medicatie en een kantine. Nieuwbouw was nodig omdat de voormalige locatie van de brandweerkazerne in het centrum van Goedereede niet meer aan de moderne eisen voldeed.
Boerenschuur
De duurzaam en energieneutraal gebouwde kazerne heeft het uiterlijk van een boerenschuur waardoor het gebouw volledig aansluit bij de landelijke omgeving. De twee verticale raam-stroken en het panoramaraam kijken als een wakend oog uit over de omgeving.
📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.