Luister radio: Archipel bij nacht of kijk live TV

Aanrijding Brouwersdam

logopolitieOp de Brouwersdam kwamen dinsdag 29 april 2008 om 21:45 uur twee personenauto's met elkaar in botsing. Een 21-jarige automobilist uit Wassenaar kwam uit de richting van Serooskerke en wilde enkele vrachtwagens inhalen. Op dat moment was een 30-jarige tegemoetkomende vrouw uit Zierikzee al te dicht genaderd. Doordat beiden de berm instuurden om een aanrijding te voorkomen, klapten de auto's in de berm met de zijkanten tegen elkaar.

De auto van de vrouw werd weer terug de weg op geslingerd en bleef geheel vernield midden op de rijbaan staan. Ook de andere auto raakte zwaar beschadigd. Beide bestuurders bleven ongedeerd.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten! Mail naar redactie@omroeparchipel.nl, bel naar 0187-682630 of stuur een WhatsAppje naar 0187-609512.