Luister radio: Ons Eiland, Altijd Dichtbij of kijk live TV

Auto belandt in sloot na botsing op Plaatweg Melissant

Foto behorende bij Auto belandt in sloot na botsing op Plaatweg Melissant
Foto behorende bij Auto belandt in sloot na botsing op Plaatweg Melissant

Op dinsdagochtend 10 september 2024 is een auto in de sloot terechtgekomen op de Plaatweg in Melissant. Een automobilist schampte de dieplader van een vrachtwagen en een verkeersbord, waarna het voertuig in de naastgelegen sloot tot stilstand kwam.

Hulpdiensten, waaronder een ambulance, waren snel ter plaatse. De bestuurder van de auto is door ambulancepersoneel nagekeken en vervolgens overgebracht naar het ziekenhuis. 

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten! Mail naar redactie@omroeparchipel.nl, bel naar 0187-682630 of stuur een WhatsAppje naar 0187-609512.