Bakkie met Leen van start
Zaterdag 27 juni 2015
Je bent jarenlang radiopresentator geweest, woont voor je werk een periode buiten Goeree-Overflakkee maar keert weer terug naar het eiland en zoekt een nieuwe uitdaging. Dat was voor Leen Zwijgers de casus die hij voorlegde aan FlakkeeNieuws. Op de vraag of deze oud radiopresentator onder uitdaging TV presenteren verstaat antwoordde hij volmondig ja en zo werd het programma met als titel 'Een bakkie met Leen' geboren.
Try-out
Brasserie de 3 Huusjes op D'n Diek in Middelharnis omarmde het initiatief en stelde haar brasserie ter beschikking om de try-out van het programma op te nemen. Leen Zwijgers ontmoette onder het genot van een bakkie zijn naamgenoot Leen Leune. De try-out van het programma is vanaf heden te bekijken via het YouTubekanaal van FlakkeeNieuws.
📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.