Bekeuringen voor betreden beschermd natuurgebied
Donderdag 29 september 2011
Zaterdag 25 september 2011 is in de Voordelta gecontroleerd op de Natuurbeschermingswet. Daarbij zijn twaalf bekeuringen uitgeschreven. Volgens de Natuurbeschermingswet is het verboden om beschermd natuurgebied te betreden. Dit vanwege de verstoring van de rust en de schade die recreanten aan dit gebied kunnen aanbrengen.
Daarom heeft personeel van de Zeehavenpolitie Rotterdam-Rijnmond, District De Eilanden van de Politie Rotterdam-Rijnmond, het Korps Lande-lijke Politie Diensten, Natuurmonumenten, Omgevingsdienst Zuid Holland Zuid, Zuid Hollands Landschap en Groenservice Zuid Holland hier controles op gehouden.
Met ondersteuning van waterscooters van het KLPD is er gecontroleerd op het water en het land van zowel de Slikken van Voorne, het Badstrand Rockanje, de Kwade hoek, het Oostvoornsemeer en de Bollen van de Ooster (Ouddorp).
Er zijn twaalf bekeuringen uitgeschreven, waarvan vijf voor het betreden van beschermd natuurgebied bevinden. Het betrof twee wandelaars, een ruiter en twee sportvissersboten. Daarnaast zijn bekeuringen uitgeschreven voor het los laten lopen van honden en naakt lopen buiten het aangewezen gebied.
📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.