Luister radio: Archipel bij nacht of kijk live TV

Beperkte dijkbewaking Goeree-Overflakkee

logo-hdIn de nacht van zondag 9 op maandag 10 december 2012 heeft waterschap Hollandse Delta beperkte dijkbewaking ingesteld op Goeree-Overflakkee en in de Hoeksche Waard. De hevige wind zorgde voor opstuwing van het water in het Haringvliet en Oude Maas. De waterstanden waren daardoor iets boven het niveau gestegen waarop Hollandse Delta beperkte dijkbewaking instelt.

Medewerkers van het waterschap voeren dan inspecties uit op de dijken en nemen de nodige maatregelen. Zij hebben zondagnacht verschillende controles uitgevoerd op de dijken. Vanwege het hoge water hebben zij de sluisdeuren bij Oud-Beijerland en Numansdorp gesloten. Ook de afvoerbuis die het water van gemaal Heinenoord in de rivier loost was afgesloten. Dit voorkomt dat er rivierwater door deze buis de polder instroomt.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten! Mail naar redactie@omroeparchipel.nl, bel naar 0187-682630 of stuur een WhatsAppje naar 0187-609512.