De Ruiter's Bakkerij Ooltgensplaat bakt weer
De koekjesfabriek in Ooltgensplaat, zoals de Ruiter's Bakkerij liefkozend genoemd werd, is in de week van 17 mei 2010 gestart met proefdraaien. Nadat het complete bedrijfspand van de Ruiter op 12 mei 2009 afbrandde, berichtte directeur en eigenaar Johan de Ruiter begin augustus 2009 dat het familiebedrijf bezig was met een doorstart.
Medio november 2009 is gestart met de nieuwbouw van het pand op dezelfde locatie waar in 2009 de brand woedde. In week 20 van 2010 is het bedrijf begonnen met het proefdraaien van diverse producten op de nieuwe machines, welke computeraangestuurd worden. Ook alle oud-medewerkers zijn benaderd of zij weer bij de Ruiter willen komen werken, waar enthousiast op werd gereageerd.
De verwachting is dat de koekjes van de Ruiter eind mei 2010 weer in de schappen van de supermarkten liggen.
Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten! Mail naar redactie@omroeparchipel.nl, bel naar 0187-682630 of stuur een WhatsAppje naar 0187-609512.
Donderdag 27 mei 2010