Dorpsraad Ooltgensplaat fleurt het dorp op

Zaterdag 23 mei 2015 heeft de Dorpsraad van Ooltgensplaat vijf prachtige houten bloembakken op verschillende locaties in het dorp geplaatst. De bloembakken zijn gevuld met fleurige zomerplanten. Al langere tijd had de Dorpsraad de wens om iets te ondernemen om het dorp er wat vrolijker uit te laten zien. Zij wilde echter niet andere dorpen nadoen, dat was te gemakkelijk.
Kluswijs Kammeraad was bereid om de bloembakken te maken en Jasmijn bloemen en planten was bereid om de planten tegen gereduceerde prijs te leveren. Mede door de inzet van deze partijen en door de inzet van vrijwilligers staan de bloembakken nu prachtig gevuld bij het Plaetinum, bij de ingang van het dorp tegenover de huisarts, bij 't Centrum, in de Kerksingel en op de Kaai. Voor bedrijven, verenigingen en particulieren is het mogelijk om een bloembak te sponsoren, of een bloembak te adopteren. De dorpsraad zal vervolgens een bordje op de bloembak bevestigen met de naam van de sponsor erop vermeld. In het najaar zullen de bloembakken gevuld worden met winterharde planten.
Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten! Mail naar redactie@omroeparchipel.nl, bel naar 0187-682630 of stuur een WhatsAppje naar 0187-609512.
Woensdag 27 mei 2015