Luister radio: Ons Eiland, Altijd Dichtbij of kijk live TV

Evenement op de begraafplaats

Evenement op de begraafplaats - FlakkeeNieuws Goeree-Overflakkee

Op diverse begraafplaatsen staan kliko's zodat onder andere oude bloemstukken weggegooid kunnen worden. De gemeente zorgt ervoor dat deze kliko's geleegd worden, zo blijft de begraafplaats netjes. Echter het plaatsen van de juiste kliko is nog een punt van verbetering bij gemeente Goeree-Overflakkee.

Bezoekers van de begraafplaats in Dirksland werden begin juni 2015 geconfronteerd met een 'evenementen container', een kliko die in wordt gezet bij bijvoorbeeld Koningsdag. "Het bezoeken van het graf van mijn man is voor mij geen evenement", aldus een Dirkslandse weduwe. Het was niet de eerste keer dat ze ermee werd geconfronteerd. In 2014 werd ook een 'evenementen container' op de begraafplaats gestald. Net als vorig jaar werd ook dit jaar de container direct verwijderd na een telefoontje. Hopelijk is het nu duidelijk voor de verantwoordelijke medewerkers dat een dergelijke kliko op een evenement thuis hoort en niet op een begraafplaats. Verantwoordelijk wethouder van der Vlugt liet weten de situatie zeer te betreuren en heeft beloofd de situatie met de betrokken medewerkers te bespreken.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.