Luister radio: Ons Eiland, Altijd Dichtbij of kijk live TV

Peuterbad recreatiebad de Staver weer geopend

Peuterbad recreatiebad de Staver weer geopend - FlakkeeNieuws Goeree-Overflakkee

Het peuterbad van het zwembad van de Staver is per 3 januari 2019 wederom geopend. Het bad werd eind december 2018 gesloten na een routinecontrole, waarbij een legionella bacterie werd aangetroffen. Sinds 3 januari is het peuterbad van de Staver weer toegankelijk voor publiek.

Het babybad zou pas weer open gaan als nieuw onderzoek aantoonde dat het weer aan de normen voldeed. Hoewel de Omgevingsdienst Midden-Holland meldde dat kon worden volstaan met het buitengebruik stellen van een sproeier, besloot de directie om elk risico uit te sluiten en het babybad tijdelijk te sluiten. Hiermee zijn de risico's voor bezoekers beperkt gebleven.

De Staver heeft nu maatregelen getroffen om een nieuwe besmetting te voorkomen en heeft daarna opnieuw onafhankelijk onderzoek laten verrichten naar de aanwezigheid van de legionellabacterie.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.