Luister radio: De late avond of kijk live TV

Taart voor schrikkelbaby's

Foto

Kraamzorg de Eilanden organiseert een actie voor cliënten die bevallen op 29 februari. Wordt iemand geboren op zo'n schrikkeldag, dan is die officieel maar eens in de vier jaar jarig. Het is uitzonderlijk om 29 februari als geboortedatum te hebben. Zo zijn er in Nederland rond de 9.700 Nederlanders jarig op die dag. Terwijl er op een gemiddelde dag zo'n 41.000 Nederlanders hun verjaardag vieren.

Kraamzorgorganisaties maken natuurlijk dagelijks vele geboortes mee, maar schrikkelbaby's blijven extra bijzonder. Daarom ontvangen alle cliënten van Kraamzorg de Eilanden die bevallen van een schrikkelbaby dit jaar een speciale kraamtaart van Kraamzorg de Eilanden. Voorwaarde is wel dat ze in de regio's Voorne-Putten of Goeree-Overflakkee wonen.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten! Mail naar redactie@omroeparchipel.nl, bel naar 0187-682630 of stuur een WhatsAppje naar 0187-609512.