Luister radio: Ons Eiland, Altijd Dichtbij of kijk live TV

Toren on-Tour voor kinderen met fysieke beperking

Toren on-Tour voor kinderen met fysieke beperking - FlakkeeNieuws Goeree-Overflakkee

Op zaterdag 24 oktober 2015 vindt de tweede klim van de Toren on-tour plaats bij de Inspiratiecentrum Grevelingen in Ouddorp. Op deze dag wordt het Inspiratiecentrum toegankelijk voor kinderen met een fysieke beperking.

Wat deze klim extra uniek maakt is dat iedereen die durft in de toren naar beneden mag abseilen. Het doel van deze tour is om twaalf torens in twaalf maanden te bezoeken en tientallen gehandicapte kinderen omhoog in torens te krijgen, waar ze normaal niet op kunnen. Vele vrijwilligers maken dit mogelijk door de kinderen omhoog te tillen.

Voor meer informatie kunt u terecht bij Froukje van den Berg via het emailadres f.a.vandenberg@mitoo.org, via telefoonnummer 06-37356419 of via het nummer 030-2456323. Inschrijven kan tot donderdag 22 oktober 2015 via www.mitoo.org. Ook vrijwilligers kunnen zich hier aanmelden.

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten!

📧 Mail naar redactie@omroeparchipel.nl
📞 Bel naar 0187-682630
💬 Stuur een WhatsAppje naar 0187-609512
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via redactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.