Verkeershinder N57 Brouwersdam door ongeval en brand

Het verkeer op de N57 Brouwersdam heeft woensdagmiddag 22 augustus 2018 te maken gehad met veel hinder. Omstreeks 14:15 uur werd een bermbrand gemeld. Niet veel later botsten een vrachtwagen en een personenauto op elkaar. Zover bekend raakte hier niemand ernstig gewond.
Eerder op de middag vond er een kop-staartbotsing plaats tussen vier personenauto's ter hoogte van Goedereede. Hier raakte een persoon lichtgewond.
Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten! Mail naar redactie@omroeparchipel.nl, bel naar 0187-682630 of stuur een WhatsAppje naar 0187-609512.
Woensdag 22 augustus 2018