Vette Visserstruien voor nieuw project Streekmuseum

Vette Vissertruien, truien en vis bij de vleet. Zo heet een project van het Streekmuseum Goeree-Overflakkee, dat zaterdag 2 maart 2024 van start ging. Ongeveer twintig vrouwen hebben truien gebreid voor het streekmuseum en voor de bemanning van de MD3.
Zaterdag 2 maart 2024 werden de eerste gebreide visserstruien overhandigd en gepast. Het visserstruienproject maakt deel uit van een project van het Streekmuseum, het Torenmuseum en Museum Ouddorp over het visserijverleden van Goeree-Overflakkee. Er komt later dit jaar een reizende expositie, maar er zullen ook activiteiten voor verschillende doelgroepen worden georganiseerd, die meer vertellen over het vissersleven.
Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten! Mail naar redactie@omroeparchipel.nl, bel naar 0187-682630 of stuur een WhatsAppje naar 0187-609512.
Dinsdag 5 maart 2024