Luister radio: Archipel bij nacht of kijk live TV

Vier weken cel voor coronahoester in Ouddorp

Foto

Een 31-jarige Duitser zit vast omdat hij dinsdag 17 november 2020 een BOA in het gezicht hoestte. De BOA sprak de man aan omdat hij met zijn camper op de Brouwersdam bij Ouddorp, een week eerder, verkeerd had geparkeerd. Hij onttrok zich toen aan een staandehouding.

De BOA zag op 17 november rond 15:00 uur de camper weer staan en sprak de man aan en vroeg hem naar zijn identiteitsbewijs. De Duitser weigerde dit en wilde zijn camper ingaan. Toen de BOA dit wilde voorkomen hoestte de verdachte hem in het gezicht en riep: "Maybe I have fucking Cororna." Met behulp van het supersnelrecht werd de verdachte snel veroordeeld. De man is door de rechter veroordeeld voor 4 weken cel, waarvan 2 weken voorwaardelijk met een proeftijd van 2 jaar. Ook moet hij de geleden schade vergoeden. 

Tip de redactie
Heb je nieuws voor ons? Of het nu gaat om een leuk verhaal, een opmerkelijk bericht, iets dat speelt in de buurt of als je politie of andere hulpdiensten ergens ziet: laat het ons weten! Mail naar redactie@omroeparchipel.nl, bel naar 0187-682630 of stuur een WhatsAppje naar 0187-609512.