Luister radio: Archipel bij nacht of kijk live TV

Twirlvereniging Vivace draait succesvolle eerste wedstrijd naseizoen

Foto

Twirlvereniging Vivace is zaterdag 4 oktober 2025 naar Zwijndrecht afgereisd voor de eerste wedstrijd in het naseizoen. Het was voor de leden van Vivace een geweldige dag om op terug te kijken met 4 bronzen, 1 zilveren en 3 gouden medailles voor de solisten en 2 mooie gouden bekers voor de teams. Als klap op de vuurpijl plaatste Robin Vos zich met mooie punten voor het Nederlands Kampioenschap Twirl, wat later dit najaar plaatsvindt in Almere.

Het was een spannende dag voor veel leden. Zo gingen de jongste leden van de opleidingsgroep voor het eerst de vloer op met het onderdeel kidstwirl. Zij hebben het ontzettend goed gedaan, wat resulteerde in een bronzen medaille voor Chloë Hoek en Sofiia Skok.

Ook bij de B-groep ging een aantal meiden voor het eerst op wedstrijd. Na maanden hard trainen lieten zij hun show zien met het thema "je kunt worden wat je wilt". Dat leverde een groot applaus van het publiek, een schitterende 1e plaats en een gouden beker op.  Ook de A-groep eindigde op het hoogste treetje. Zij stonden op de vloer met hun routine 'water' en behaalden een hele mooie eerste plaats.

De leden hebben niet veel tijd om na te genieten van hun mooie prestatie: zij gaan zich opmaken voor de volgende wedstrijd op zaterdag 18 oktober 2025 in Gouda.

Ben jij benieuwd of twirlen ook iets voor jou is, en wil je het eens een keer proberen? Of heb je het eerder gedaan en lijkt het je leuk om weer te starten? Iedereen is van harte welkom op maandagavond vanaf 18:30 uur in zaal 6 en 7 in de Staver in Sommelsdijk.

Tip de redactie
Heb je sportnieuws voor ons? Laat het ons weten! Mail naar sportredactie@omroeparchipel.nl.