Luister radio: Archipel bij nacht of kijk live TV

Vriendjes- en vriendinnetjestraining bij VC Intermezzo

Vriendjes- en vriendinnetjestraining bij VC Intermezzo - Sport Goeree-Overflakkee

Op dinsdag 11 maart en woensdag 12 maart 2025 is het bij VC Intermezzo weer tijd voor de vriendjes- en vriendinnetjestraining. Alle jeugdleden mogen een vriendje of vriendinnetje meenemen naar hun training, om hen te laten zien hoe leuk volleybal is. 

De jeugd-, senioren- en recreantenleden van Intermezzo trainen iedere week fanatiek in de Staver. Volleybal is een fantastische teamsport voor zowel jongens als meisjes, waarbij verschillende technieken en vaardigheden worden aangeleerd. Intermezzo heeft een CMV-afdeling (6-12 jaar), waar de jongste van de vereniging op een speelse manier oefenen met de eerste technieken van het volleybal. Als je wat ouder bent dan kom je terecht bij de C-, B-, of A-jeugd, waar je naast de trainingen ook wedstrijden kan spelen. 

Kom je ook kennis maken met de volleybalsport? De vereniging ziet je graag op 11 of 12 maart. Natuurlijk kan je ook op een ander moment een keer meetrainen om te ervaren of volleybal wat voor jou is.

Op de website www.vcintermezzo.nl staat meer informatie of stuur een mailtje naar tcj@vcintermezzo.nl

Tip de sportredactie
Heb je sportnieuws voor ons? Of het nu gaat om een wedstrijdverslag, een opvallende prestatie, een aankondiging of iets anders uit de lokale sportwereld: laat het ons weten!

📧 Mail naar sportredactie@omroeparchipel.nl
Foutje gezien of twijfel over een advertentie?
Zie je een fout in dit artikel, werkt iets niet goed of kom je een advertentie tegen die niet klopt? Laat het ons weten via sportredactie@omroeparchipel.nl. We kijken er graag naar.